Школа безпеки святкує 20-річчя у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

Сьогодні в Університеті стартував XVII Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». На урочистому відкритті гостей привітав ректор Університету професор Мирослав Коваль, побажавши присутнім з користю провести час й отримати нові знання і яскраві враження та висловив упевненість, що серед присутніх чимало майбутніх професійних рятувальників.
Слід зазначити, що саме цього року Всеукраїнський громадський дитячий рух « Школа безпеки» святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди дітвора та молодь порадувала присутніх яскравим танцювальним флешмобом з парадом усіх команд. Особлива честь для покладання квітів до підніжжя пам`ятника Героям-ліквідаторам на Чорнобильській АЕС випала юним учасникам змагань, які врятували життя людям, котрі потрапили у лихо, - Олександр Проценко, Артем Коворотний, Андрій Ольхович.
Загалом у зборі-змаганні беруть участь команди юних рятувальників з 19 регіонів України, а це близько 230 дітей та молоді віком від 10 до 18 років - переможці та призери міжнародних та всеукраїнських зльотів, змагань, обласних та міських зборів-змагань «Школа безпеки», учасники гуртків юних рятувальників.

Захід триватиме до 10 серпня і буде насичений різноманітними навчаннями, майстер-класами, під час яких юнаки та дівчата удосконалюватимуть вміння й навички з рятування та саморятування в умовах імітації реальних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.