Пластуни завітали до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

5 серпня у рамках проведення профорієнтаційної роботи для представників Національної скаутської організації України "Пласт", працівники відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення провели екскурсію територією Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Дітлахи оглянули музей та Навчальну пожежно-рятувальну частину. Знайомлячись з територією Університету, діти з неабиякою цікавістю розпитували про будні рятувальників, а також мали можливість відчути себе частиною сім’ї Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.