Другий день Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки» добіг кінця

Другий день Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки» добіг кінця
Уже другий день юні рятувальники зі всієї України змагаються за звання чемпіона Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки».

Сьогодні команди змагалися у таких видах:
«Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі», «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення», «Рятування постраждалого з висотної будівлі» та «Рятувальні роботі на акваторії».

Учасники долали різноманітні перешкоди, гасили пожежу, одягали спеціалізовані костюми Л1, рятували постаждалих з висотної будівлі та на водній акваторії.

Нагадаємо, що цьогоріч «Школа безпеки» святкує двадцятиріччя своєї діяльності, за цей час лави професійних рятувальників поповнилися вихованцями Руху.