XVII Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки» закрито!

XVII Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки» закрито!
Сьогодні відбулося урочисте закриття XVII Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки».
Понад 250 учасників з усіх куточків України зібралися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, аби позмагатися за звання найкращого.

Чотири дні юні рятувальники показували свою майстерність у різних видах змагань, демонструючи неабияку вправність та хист.

Так, у загальному заліку перемогу здобули:
У меншій групі перше місце здобула команда Запорізької області, срібними призерами стала команда Тернопільської області, третє місце виборола команда Рівенської області.

У старшій групі переможцями стала команда Миколаївської області, почесне друге місце зайняла команда з Волинської області, а замкнула трійку лідерів команда Тернопільської області.

Юні рятувальники готові діяти у будь-яких надзвичайних ситуаціях та завжди прийдуть на допомогу у потрібний момент.