Команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяла участь у "Гонках нації"

10 серпня вдруге у Львові пройшли перегони «Гонки нації». Загалом учасників було близько 2000 з усіх регіонів країни. Всі охочі випробовували себе в категорії "Забіг Сили", яка включала в себе три підкатегорії змагань: ELITE, STANDART, TEAM. Команда нашого Університету взяла участь у цих змаганнях у такому складі: Ігор Кордіяка, Артем Охримець, Валерій Мельцов, Андрій Мойбенко та Тетяна Шадило. Вони пройшли складний спринт на 3 кілометри та 20 перешкод, перед якими треба попітніти як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Кожен учасник на фініші отримував пам’ятну медаль фінішера, що створювалась ексклюзивно для кожного забігу в різних містах України.