Українська Англійська

ЛДУБЖД

Привітання ректора Університету з нагоди Дня Незалежності України

Версия для печати
Привітання ректора Університету з нагоди  Дня Незалежності України
Привітання ректора Університету з нагоди Дня Незалежності України
Дорогі колеги!
 
Щиро вітаю вас із найбільшим національним святом для кожного українця - Днем Незалежності!  24 серпня 1991 року Україна стала на шлях створення та розбудови  самостійної держави.
День Незалежності – свято, яке символізує одвічне прагнення українського народу до соборності та суверенності, до національного відродження, духовної свободи, економічного піднесення та культурного зростання. 
Задля високої мети найкращі сини України поклали на вівтар свободи найцінніше - своє життя. Боротьба за цілісність нашої Держави триває й досі, адже на Сході гинуть наші співвітчизники, серед яких чимало рятувальників.
За понад 20 років незалежності усвідомлюємо, що державотворення — це важкий щоденний труд і кожен з нас  невтомною працею, сумлінним навчанням, самовіданним служінням робить внесок у розбудову Держави.   
У цей святковий День сердечно зичу кожному із вас мирного неба, кріпості та єдності, сили і витримки, любові та мудрості! З днем незалежності, Україно!
 

З повагою
Ректор університету,
професор                                                                                                     Мирослав Коваль

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету