Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань та складання Присяги першокурсниками

Версия для печати
В Університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань та складання Присяги першокурсниками
В Університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань та складання Присяги першокурсниками

Сьогодні, 31 серпня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня знань та складання першокурсниками Присяги. Численні ряди навчального закладу цьогоріч поповнили 377 студентів та 133 курсанти. У цей знаковий день вони склали Присягу в ім'я великого покликання – порятунку людських життів.
В урочистостях взяли участь ректор Університету, професор Мирослав Коваль, перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський, міський Голова міста Львова Андрій Садовий, заступник міського Голови міста Львова Бабак Сергій, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук, начальник ГУ ДСНС України у Львівській області полковник служби цивільного захисту Юрій Кагітін, а також наш партнер, Президент фірми EGERIA з виробництва рятувального спорядження Анжей Возняк.
«Ви покоління digital. Можете змінювати усі кордони навколо себе, за вами нове майбутнє треба лише подивитися на зміни, що відбуваються в країні та світі як на шанс, і використати його.
Хай усвідомлення високої місії майбутньої професії множить ваші сили, сповнює ентузіазмом і додає натхнення у навчанні та службі», - з такими словами звернувся Мирослав Стефанович до першокурсників.
Гості побажали курсантам і студентам наснаги, сил та натхнення до навчання, а також відзначили, що Львівщина готує мужніх, професійних, готових завжди прийти на допомогу фахівців. Саме такі якості притаманні справжнім рятувальникам, які навчаються у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
 

Дата: 

Субота, 31 Серпень, 2019 - 13:30

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету