В Університеті відбулося засідання Вченої ради

В Університеті відбулося засідання Вченої ради
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося розширене засідання Вищого колегіального органу Університету. У першій частині засідання Вченої ради ректор Університету професор Мирослав Коваль привітав присутніх із початком навчального року та вручив ряд нагород. Так, нагрудним знаком «Знак Пошани» Мирослав Стефанович відзначив професора кафедри фізики та хімії горіння Романа Лозинського.  Почесною грамотою Державної служби з надзвичайних ситуацій нагороджено полковника сл.ц.з. Ольгу Смотр, грамоту Державної служби з надзвичайних ситуацій отримали підполковник сл.ц.з. Володимир Лебіга та майор сл.ц.з. Іван Паснак. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків подякою Державної служби з надзвичайних ситуацій нагороджено старшого викладача кафедри іноземних мов та перекладознавства Марію Маланюк. А також атестат доцента кафедри іноземних мов та перекладознавства отримала Лювов Дідух.
У другій половині засідання проректор Університету з навчальної та методичної роботи Дмитро Чалий доповів про результати вступної кампанії 2019 року. Опісля з організацією освітнього процесу в Університеті в 2019-2020 навчальному році та завданнями структурних підрозділів щодо його забезпечення ознайомив присутніх начальник навчально-методичного центру Роман Стасьо. У ході роботи засідання було затверджено План роботи Вченої ради Університету на І семестр 2019-2020 навчального року. Члени Вченої ради також ухвалили кандидатури курсантів, які отримали за результатами сесії відмінні та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових окладів.
Вчена рада вирішила надати доценту кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Ростиславу Ткачуку творчу відпустку для завершення дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.
На підставі результатів таємного голосування було присвоєно доктору технічних наук Олегу Зачку вчене звання професора кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, а кандидату технічних наук Ользі Смотр вчене звання доцента кафедри управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій.
Ректор Університету Мирослав Коваль окреслив основні завдання колективу Університету в наступному навчальному році та побажав усім плідної праці на благо й  процвітання навчального закладу.