Працівники Університету переймають передовий досвід гасіння пожеж під час VII Міжнародної конференції "Пожежі в приміщеннях"

Науково-педагогічні працівники Університету підполковник сл.ц.з. Василь Лоїк та підполковник сл.ц.з. Олександр Лазаренко взяли участь у щорічній конференції, присвяченій пожежам у приміщеннях. Учасниками заходу, який проходив у м. Ольштин (Республіка Польща), стали понал 200 фахівців з 7 країн, зокрема Швеції та Ірану. Під час конференції було представлено ряд доповідей стосовно викликів та складнощів гасіння пожеж у приміщеннях, а також представлено можливості передового аварійно-рятувального обладнання таких фірм як Scott, FLIR та ін.
Захід проходив в рамках проекту "Польська допомога, розвиток осередків підготовки добровільних пожежних дружин" за підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.