В Університеті відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

В Університеті відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника
17 вересня - професійне свято, яке відзначають працівники пожежно-рятувальної служби України. З цієї нагоди відбулись урочистості в яких взяли участь всі працівники, науково-педагогічний склад, курсанти та студенти  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Ректор, професор Мирослав Коваль, привітав курсантів, офіцерів та всіх присутніх зі святом: «Сьогодення диктує нам нові виклики, де кожен щодня пересвідчується у важливості рятувальників.  У професії лицарів Святого Флоріана закладені мужність, сила, жертовність, невичерпні знання, практика, досвід та постійне прагнення до самовдосконалення. У переддень свята зичу вам здоров’я, наснаги, досягнення поставлених цілей і нехай береже Вас Господь».
Після привітальних слів кращі з кращих працівників  були нагороджені почесними грамотами та пам’ятними знаками за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток Університету та з нагоди Дня рятівника.
Курсанти та студенти, весь особовий склад  Університету виконали  разом Марш пожежних  та всі пройшли урочистим маршем.