На базі ЛДУБЖД відбувся Форум людей поважного віку
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за підтримки Львівської міської ради відбувся Форум людей поважного віку. У заході взяли участь близько 600 учасників не лише з України, а й з-за кордону. Форум присвячений проблематиці неформальної освіти серед людей поважного віку і проводився у вигляді низки панельних дискусій.