В Університеті відбулися змагання «Краща ланка ГДЗС»

В Університеті  відбулися змагання «Краща ланка ГДЗС»
В Університеті відбулися змагання «Краща ланка ГДЗС»
Традиційно 2 жовтня на навчально-спортивному комплексі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС» під керівництвом заступника начальника кафедри  пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт полковника служби ц.з. Василя Івановича Луща та науково-педагогічного колективу кафедри.
Змагання відбувались у два етапи: перший етап – це теоретична частина, де команди протягом трьох хвилин давали відповіді на 10 теоретичних запитань та розв’язували задачі з визначення безпечних параметрів роботи в непридатному для дихання середовищі, другий етап став найцікавішим не лише для учасників змагань, а й для численних глядачів, –  практичні вправи. Відтак на семи робочих місцях змагалися на швидкість у таких вправах: виконання оперативної перевірки апарату на стиснутому повітрі, силова вправа з переміщення автоколеса за допомогою кувалди, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійно-рятувальної петлі на постраждалому, підйом по висувній драбині у вікно 3-ого поверху навчальної вежі з сухою рукавною лінією із стволом «Б». Зокрема, дві вправи були запроваджені вперше: підйом двох рукавів діаметром 77 мм у вікно третього поверху навчальної башти, перенесення постраждалого на відстань 20 м.
Завершальним етапом стало оперативне розгортання ланки з пошуком та рятуванням потерпілого. Ця вправа є підсумком набутих знань за чотири  роки навчання, адже вона показує знання пожежно-технічного обладнання, виконання оперативної перевірки, порядку пошуку та рятування потерпілого тощо. Участь у конкурсі взяло
5 ланок ГДЗС, які у запеклій боротьбі показали такі результати.
Відповідно до результатів:
I місце - ПБ-31 (1) Склад команди: Паньків Н.В., Карий Ю.В., Колесник В.Д.,
Германович В.М., Прощин А.В.
II місце - ПБ-31 (2) Склад команди: Трофіменко В.В., Бенеш Є.С., Черевик В.Ю.,
Єрмаков О.О., Замедянський Я.О.
III місце - ПБ-32 (1) Склад команди: Лоїк А.Ю., Шкарапута О.В., Мартинюк М.М.,
Свідрак Д.І., Павловський В.В.