В інституті післядипломної освіти завершили підвищення кваліфікації начальники та заступники начальників частин

У період з 2 вересня по 4 жовтня в інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводилося чергове підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, які представляли 4 посадових категорій.
У процесі навчання слухачі накопичували теоретичні знання та удосконалювали  практичні навички  з ліквідації надзвичайних ситуаціях в місцях з масовим перебуванням людей, а саме ознайомилися із забезпеченням пожежної безпеки на стадіоні «Арена Львів» та Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Набули нових умінь з прийняття рішень у ролі керівника формування цивільного захисту та вдосконалили свої навички щодо застосування засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту та проведення рятувальних робіт на водних об’єктах і надання домедичної допомоги у невідкладних станах. Цікавим та пізнавальним були практичні  заняття де слухачі мали змогу ознайомитися з системою безпеки на залізниці, важливим компонентом якої  є пожежні потяги. Ці практичні навчання дали змогу слухачам засвоїти як правильно діяти під час ліквідації надзвичайних подій з дотриманням необхідних мір безпеки як для потерпілих, так і для рятувальників.
По завершенню навчання слухачі склали комплексний іспит з перевірки знань та отримали свідоцтва про завершення навчання, які вручив  начальник інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Слободяник Володимир Іванович.