Привітання Директора Департаменту персоналу ДСНС з Днем працівника освіти України

Шановні колеги, дорогі працівники освіти!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
Ми живемо у час стрімких змін: йде реформування нашої служби, послідовно здійснюється модернізація освіти, впроваджуються нові освітні технології.
Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Викладача - наставника та керівника.
Професіоналізм, творчість, чуйне ставлення до молодого покоління майбутніх рятувальників завжди будуть відрізняти Вас — представників славетної професії!
Кожен з вас береже у серці пам’ять про тих, кого вчив думати та розуміти, не здаватися перед труднощами, завжди бути готовим прийти на порятунок під час надзвичайної ситуації.
Тож, бажаємо Вам великого творчого натхнення, міцного здоров’я, сімейного затишку і нових професійних досягнень!

Директор Департаменту
персоналу                                                               Олександр ДОЦЕНКО