«Освітній десант» у Львові

«Освітній десант» у Львові

05 жовтня працівники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту взяли участь у заході з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант». Захід організовано тренінговим центром «T-Update», ГО «Вище» та центром розвитку особистості «Training BOX» на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Доповіді спікерів були присвячені новим підходам у викладанні та навчанні, змісту сучасних ролей викладача, теорії поколінь і її впливу на навчання та викладання, компетентностям XXІ ст. за версією роботодавців.
Двогодинні майстер-класи будуть присвячені: сучасним підходам та методам у викладанні та навчанні: фасилітації, тренінгу, коучингу; інструментам розвитку компетентностей XXІ ст. під час навчального процесу: креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту.
Учасники отримали позитивні емоції від спілкування з однодумцями, досвід у застосуванні навчальних методів та інструментів, а також сертифікати про участь.