Курсанти та студенти ЛДУБЖД обговорили питання ґендерної рівності разом із Любов’ю Максимович

07 жовтня у приміщенні центру культури та мистецтв відділ виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення провів зустріч із Любов‘ю Максимович - головою ГО Центру «Жіночі перспективи», консультанткою Національного демократичного інституту з питань жіночого лідерства та гендерно орієнтованого бюджетування.
Темою зустрічі було: «Забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок в Украіні як запорука демократії та покращення соціально-економічного розвитку країни».
Зустріч була організована для офіцерів, викладачів, курсантів та студентів Університету. Під час зустрічі присутні дискутували та активно брали участь в обговоренні актуальної теми.