Представники Університету взяли участь у Конференції Е-освіта
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
09 жовтня представники Університету Анна Мармуляк та Олександр Придатко взяли участь у Конференції Е-освіта, яка організована Львівською міською радою та проведена у компанії SoftServe. В рамках Конференції обговорювались актуальні та цікаві питання, зокрема: креативні навички та навіщо вони потрібні; просторова уява та мислення інноваторів; як інновації поєднуються з мистецтвом; як ІТ допомагає стати успішними та багато іншого.