Практичні заняття з хімічної розвідки на полігоні ЛДУБЖД
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладачі кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Олександр Синельніков та Василь Лоїк провели практичні заняття з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт». Заняття проводились з курсантами та студентами 4 ПБ курсу на території навчально-тренувального полігону Університету. Тема заняття: «Організація проведення хімічної розвідки».
Мета: відпрацювання практичних навиків з ліквідації аварій з небезпечними речовинами з використанням сучасного технічного забезпечення та відпрацюванням хімічної розвідки, ідентифікації небезпечних хімічних та різних способів проведення деконтамінації.
Мета: відпрацювання практичних навиків з ліквідації аварій з небезпечними речовинами з використанням сучасного технічного забезпечення та відпрацюванням хімічної розвідки, ідентифікації небезпечних хімічних та різних способів проведення деконтамінації.
Під час ліквідації аварії курсанти та студенти показали можливість самостійно організовувати та проводити аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи при ліквідації аварій на хімічно небезпечних об’єктах.