В Університеті відбулась святкова літургія з нагоди храмового празника

В Університеті відбулась святкова літургія з нагоди храмового празника
Сьогодні уся університетська спільнота святкує престольний празник Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди у храмі на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулась святкова літургія. Традиційно в цей день увесь колектив Університету  прийшов помолитись та  вшанувати пам’ять захисників України, воїнів УПА та козацтва.  Присутні подякували тим, хто захищає щодня наш спокій на Сході, помолились за тих, хто бореться з вогняною стихією, за тих, хто стояв біля витоків навчального закладу, за тих, хто продовжує його розбудовувати і примножувати його славу не тільки в Україні, а й за її межами.