Курсанти Університету взяли участь у III щорічних Сковородинських читаннях «СРОДНА ПРАЦЯ»

Днями курсанти групи ЕК-31 та КБ-31, Полюга Роман , Васів Дмитро та Ненека Юрій, відвідали Національний лісотехнічний університет України аби взяти участь в III щорічних Сковородинських читаннях «СРОДНА ПРАЦЯ» та покликання сучасної молоді. Курсанти Університету представили такі доповіді: «Сродність праці рятувальника як умова збереження життя», «Сродна праця в площинах духовного буття» та «Праця за покликанням, як умова поступу суспільства». Такий захід вкотре засвідчує, що думки та ідеї Григорія Савича актуальні для сучасної української молоді донині.