Артем Стельмашов виборов срібло на Відкритому всеукраїнському турнірі "Lviv Judo Open"
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На вихідних у Львові відбувся Відкритий всеукраїнський турнір "Lviv Judo Open". Понад 800 спортсменів з Румунії, Литви, Польщі та України прибули до міста Лева, аби позмагатися за титул кращого. У складі Львівської збірної виступали і наших 10 спортсменів.
В результаті дводенного турніру курсант групи ПБ-32 Стельмашов Артем посів 2 місце у ваговій категорії до 73кг. Вітаємо Артема та зичимо нових спортивних досягнень.