Студенти спеціальності «Менеджмент» відвідали головний офіс компанії T.B. Fruit
29 жовтня студенти спеціальності «Менеджмент» відвідали головний офіс компанії T.B. Fruit у м. Городок, що є вертикально-інтегрованою міжнародною групою компаній із замкненим циклом виробництва (вирощування сировини-переробка-транспортування).
Сьогодні T.B. Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків у Європі. До складу Групи входять власні садові угіддя, 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.
Сьогодні T.B. Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків у Європі. До складу Групи входять власні садові угіддя, 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.
Студенти мали можливість ознайомитись з виробничими процесами на підприємстві, системою менеджменту, можливостями проходження практики та працевлаштування в компанії.