Українська Англійська

ЛДУБЖД

Офіцери ДСНС підвищували кваліфікацію в інституті післядипломної освіти ЛДУБЖД

Версия для печати
Офіцери ДСНС підвищували кваліфікацію  в інституті післядипломної освіти ЛДУБЖД
Офіцери ДСНС підвищували кваліфікацію в інституті післядипломної освіти ЛДУБЖД
У період  21 жовтня  по 1 листопада в інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводилося чергове підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, які представляли 11 посадових категорій й працюють над питаннями запобігання надзвичайним ситуація. 
Окрім базової теоретичної підготовки, також удосконалювали практичні навики на об’єктах з масовим перебування людей, зокрема у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької  в музеї ГУ ДСНС у  Львівскій області та на стадіоні «Арена Львів». На об’єктах народного господарства, зокрема на ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та Науково-виробничому підприємстві ТОВ «Електроприлад» також мали змогу проінспектувати житлові будинки підвищеної поверховості.
Завершилося навчання  комплексним іспитом, з перевірки знань та одержання свідоцтва про підвищення кваліфікації, які вручив  начальник інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних  наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Володимир Слободяник.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету