«Поетичні Шістдесяті» у нашому Університеті

«Поетичні Шістдесяті»  у нашому Університеті
«Поетичні Шістдесяті» у нашому Університеті
6 листопада у Центрі культури і мистецтв відбувся захід «Поетичні Шістдесяті», що організований Навчально-науковим інститутом цивільного захисту.
На сцені були представлені найяскравіші образи поетів та літераторів, що увійшли в історію як Шістдесятники, як образи людей, що відстоювали справедливість, захищали незаконно засуджених людей і повставали проти жорстокості влади.
Шістдесятники зробили величезний внесок в українську історію та літературу. Вони робили благородне діло — боролися за правду, тому метою заходу було донести сучасникам, українській молоді те, що ми повинні бути вдячними цим людям за те, що можемо зараз зачитуватися цими прекрасними творами, сповненими відданості й любові до рідної землі.