Представники Університету взяли участь у круглому столі в ЛьДУВС

Представники Університету взяли участь у круглому столі в ЛьДУВС
8 листопада представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Мар’ян Заблоцький та Роксолана Чіх відвідали Львівський державний університет внутрішніх справ, де відбувався круглий стіл, темою якого було визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС.
Також участь у круглому столі взяли представники Головних управлінь Національної поліції, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, регіональних сервісних центрів МВС України, територіальних медичних об’єднань МВС України, управлінь Державної міграційної служби України, управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій семи областей Західної України, а також представники Західного територіального управління Національної гвардії України та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Учасники круглого столу обговорили актуальні питання діяльності викривачів корупції в системі МВС України, функціонування уповноважених підрозділів чи осіб із питань запобігання та виявлення корупції в системі МВС України, проведення службових перевірок та внутрішніх розслідувань корупційних проявів в системі МВС України.