Новий склад команди «Гасимо цілодобово» взяв участь у «Закарпатській лізі КВН»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Вчора, 8 листопада, в Ужгороді у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн» університетська команда КВН "Гасимо цілодобово" під керівництвом провідного фахівця відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Олега Максютинського пройшла відбірковий тур і потрапила в чверть фінал 23 сезону «Закарпатської ліги КВН». Наша команда взяла участь у двох конкурсах "Фрістайл" та "Розминка", показавши високий рівень підготовки влучними жартами. Для наших студентів та курсантів це неабиякий досвід, адже у такому складі вони виступають вперше. Зичимо веселим та кмітливим нових перемог, адже сміх продовжує життя!