Новий склад команди «Гасимо цілодобово» взяв участь у «Закарпатській лізі КВН»

Новий склад команди «Гасимо цілодобово»  взяв участь у «Закарпатській лізі КВН»
Новий склад команди «Гасимо цілодобово» взяв участь у «Закарпатській лізі КВН»
Вчора, 8 листопада, в Ужгороді у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн» університетська команда КВН "Гасимо цілодобово" під керівництвом провідного фахівця відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення  Олега Максютинського пройшла відбірковий тур і потрапила в чверть фінал 23 сезону «Закарпатської ліги КВН». Наша команда взяла участь у двох конкурсах "Фрістайл" та "Розминка", показавши високий рівень підготовки влучними жартами. Для наших студентів та курсантів це неабиякий досвід, адже у такому складі вони виступають вперше. Зичимо веселим та кмітливим нових перемог, адже сміх продовжує життя!