Профілактика адиктивної поведінки: диспут про здоровий спосіб життя

Профілактика адиктивної поведінки: диспут про здоровий спосіб життя
11 листопада у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась зустріч із  лікарем-наркологом комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень» Оленою Ярмоловською на тему: «Профілактика наркотичного узалежнення та тютюнокуріння».
Особливу увагу під час обговорення теми узалежнення молоді від психотропних речовин було приділено руйнівному впливу алкоголю та наркотиків не лише на здоров’я, але й на розвиток особистості і соціальне життя в цілому. Розглядались сучасні тенденції наркотизації молоді, можливі шляхи виходу з ситуації наркотичної та алкогольної залежності.