Презентація програми стажування студентів Університету в компанії CRH Україна
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні відбулася зустріч студентів Університету з представниками компанії CRH Україна. CRH в Україні є лідером цементного ринку та одним із лідерів будівельної галузі в цілому. Співпраця з молодими і талановитими спеціалістами - один із пріоритетів кадрової політики CRH. Щорічно компанія проводить оплачувану програму стажування для найкращих випускників, які прагнуть будувати кар’єру разом з великою командою професіоналів. Молоді фахівці отримують можливість розвиватись та формуватись як професіонали в успішній міжнародній компанії, брати участь у творчих проєктах та проєктах із корпоративної соціальної відповідальності.