Українська Англійська

ЛДУБЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся IV етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

Версия для печати
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся IV етап патріотичної акції «Естафета поколінь»
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся IV етап патріотичної акції «Естафета поколінь»
14 листопада у Центрі культури і мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся IV етап патріотичної акції «Естафета поколінь» 2019 року. 
На заході були присутні керівництво Університету, представники територіальних органів і підрозділів ДСНС України, науково-педагогічні працівники, курсанти, студенти та почесні гості. 
На початку усі присутні вшанували хвилиною мовчання річницю смерті випускника нашого навчального закладу та багаторічного начальника Головного управління ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського. 
З вітальними словами до присутніх звернулися проректор Університету по роботі з персоналом Володимир Піндер: "Шановні колеги, щиро вітаю вас у стінах нашого навчального закладу! 
Уже котрий рік поспіль ми раді вітати тих, хто стоїть на рубежі життя і смерті, на сторожі спокою та безпеки, героїв сучасності - пожежних рятувальників.  Ваша щоденна невтомна праця неодмінно віддасться вам сторицею, а нагороди, які ви зараз отримаєте лише вкотре підкреслюють, що професія рятувальника найжертовніша з-поміж інших. Усім вам хочеться побажати, аби у вас було якомога менше випадків, де потрібен буде героїзм. Божого благословіння, благополуччя вам та вашим сім’ям!". 
У рамках проведення акції «Естафета поколінь» на базі закладів ДСНС України Голова ради ветеранів Андрій Харчук та перший заступник голови Всеукраїнської асоціації Олександр Алімов нагородили відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.  
Вітаємо усіх, хто отримав заслужені подяки та бажаємо довгих років життя, міцного здоров’я та Божої опіки!


Більше фото тут https://fex.net/s/aa0lntb
 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02