Хто кращий у настільному тенісі: сьогодні в Університеті стартував турнір з цього виду спорту
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
13 листопада 2019 року в спортивному залі нашого Університету розпочалися змагання з настільного тенісу за програмою Спартакіади ЛДУБЖД серед збірних команд навчально-стройових підрозділів. Визначення переможців і призерів змагань відбудеться у понеділок. Початок змагань о 15:30. Запрошуємо усіх охочих підтримати свою улюблену команду.