У рамках акції "Тепло твоїх рук зігріє серця" студенти кафедри практичної психології та педагогіки відвідали мешканців Львівського геріатричного пансіонату

У рамках акції "Тепло твоїх рук зігріє серця" студенти кафедри соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відвідали мешканців Львівського геріатричного пансіонату.
"Кожна людина заслуговує на гідну старість і не повинна почуватися самотньо. У зв'язку з цим студенти нашого університету активно залучаються до роботи з літніми людьми, адже для їхньої майбутньої професії є важливим розуміння психо-соматичних, морально-етичних проблем, що виникають у людей поважного віку, оволодіння методиками і технологіями, що допомогли б і полегшили їхні зусилля в повсякденній роботі.", - зазначила викладач кафедри практичної психології та педагогіки Наталія Мудрик.
Науково-педагогічні працівники вищезазначеної кафедри допомагали літнім людям опанувати техніку мокрого валяння, спілкувалися, співали, а також частували їх солодощами.
Невтомні руки працювали, виготовляючи сережки і ялинкові прикраси з натуральної вовни, а на серці було тепло і затишно.