Українська Англійська

ЛДУБЖД

Конференція, яка об'єднала учених з дев'яти університетів Європи

Версия для печати
Конференція, яка об'єднала учених з дев'яти університетів Європи
Конференція, яка об'єднала учених з дев'яти університетів Європи

За ініціативи викладачів кафедри іноземних мов та перекладознавства 20 листопада в Університеті  відбулася Інтернет-конференція «Нові напрями в лінгвістиці, літературознавстві та перекладознавстві», яка об'єднала учених-філологів та студентів з дев'яти університетів Європи. Серед них: Полонійна Академія в Ченстохові (Польща), Університет природничих і гуманітарних наук і Сєдельце (Польща), Університет в Кордобі (Іспанія), Університет в Тірані (Албанія), Запорізький національний університет (Україна), Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (Україна), Львівський університет імені Івана Франка (Україна).
Загалом до організаційного комітету надійшло понад 100 доповідей з різних країн світу, які віддзеркалювали таку тематику: діалог мови, літератури і культури; фонові знання у перекладі; нові тенденції у перекладознавстві; літературний дискурс в культурологічній перспективі. Від імені нашого вишу з доповіддю виступила доктор філологічних наук, професор Оксана Бабелюк.
Організатори переконані, що такі заходи розширюють інтелектуальний простір наукової спільноти, а обмін креативними ідеями сприяє саморозвитку та самореалізації не тільки викладачів, але й студентів.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету