Студенти Університету взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
22 листопада студенти спеціальностей: «Менеджмент» Діана Малець, «Кібербезпека» Богдан Худоба, «Пожежна безпека» Назар Крищук, Вікторія Хаєцька, відвідали Львівський державний університет внутрішніх справ, аби взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)» і виступили з доповідями.
Такий захід розширює інтелектуальний простір студентів і засвідчує високий рівень освіченості.