400 градусів у «Вогневому модулі»: викладачі Університету набули нових практичних навиків

На навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності науково-педагогічний склад Кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт ознайомились із сучасною методикою проведення занять на вогневому та газовому модулях. Вивчили теоретичні основи розповсюдження пожежі в приміщеннях та практично відпрацювали алгоритм дій їхнього гасіння відповідно до стандартів CFBT. Слід зазначити, що умови у «Вогневому модулі» максимально наближені до реальних, а температура подекуди сягає до 400 градусів. Упродовж практичних занять із гасіння зрідженого природного газу НПП відпрацювали тактичні прийоми гасіння з використанням розпилених струменів води та порошкових вогнегасиків. Науково-педагогічні працівники, які пройшли тренінг отримали сертифікати інструкторів та стали першими серед українських колег, котрі навчатимуть на тренажерах такого типу. Набутий практичний досвід вони передаватимуть не тільки курсантам та студентам, а й рятувальникам із інших областей та об'єднаних територіальних громад, підвищуючи їх оперативну готовність до дій за призначенням.