Випробування пожежних тепловізорів на «Вогневому модулі» ЛДУБЖД
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями на базі навчально-тренувального полігону Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся спільний тренінг науково-педагогічних працівників кафедри пожежної тактики, курсантів 6-курсу спеціальності «Пожежна безпека» ступеня вищої освіти магістр та працівників оперативно-кординаційного центру Львівського гарнізону із залученням представників фірми 3M SCOTT fire &safety щодо вдосконалення навиків роботи із спеціальним пожежним спорядженням (пожежними тепловізорами) в умовах реальної пожежі на базі вогневого модуля.
В рамках проведеного тренінгу Сергій Чернов прочитав лекцію, яка стосувалась теоретичних аспектів застосування тепловізорів та ознайомив із їх основними технічними характеристиками. В другій частині тренінгу учасники мали змогу безпосередньо застостосувати отримані теоретичні знання по роботі з тепловізорами, які мали різні характеристики, в умовах реальної пожежі в середині вогневого модуля.
В рамках проведеного тренінгу Сергій Чернов прочитав лекцію, яка стосувалась теоретичних аспектів застосування тепловізорів та ознайомив із їх основними технічними характеристиками. В другій частині тренінгу учасники мали змогу безпосередньо застостосувати отримані теоретичні знання по роботі з тепловізорами, які мали різні характеристики, в умовах реальної пожежі в середині вогневого модуля.