Випробування пожежних тепловізорів на «Вогневому модулі» ЛДУБЖД

Випробування пожежних тепловізорів на «Вогневому модулі» ЛДУБЖД
Днями на базі навчально-тренувального полігону Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  відбувся спільний тренінг науково-педагогічних працівників кафедри пожежної тактики,  курсантів 6-курсу спеціальності  «Пожежна безпека» ступеня вищої освіти магістр та працівників оперативно-кординаційного центру Львівського гарнізону із залученням представників фірми 3M SCOTT fire &safety щодо вдосконалення навиків роботи із спеціальним пожежним спорядженням (пожежними тепловізорами) в умовах реальної пожежі на базі вогневого модуля.
В рамках проведеного тренінгу Сергій Чернов прочитав лекцію, яка стосувалась теоретичних аспектів застосування тепловізорів та ознайомив із їх основними технічними характеристиками. В другій частині тренінгу учасники мали змогу безпосередньо застостосувати отримані теоретичні знання по роботі з тепловізорами, які мали  різні характеристики, в умовах реальної пожежі в середині вогневого модуля.