Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікацію офіцери ДСНС України

Версия для печати
В Інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікацію офіцери ДСНС України
В Інституті післядипломної освіти підвищували кваліфікацію офіцери ДСНС України
У період з 18 по 29 листопада 2019 року в інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводилося підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, представників 13 посадових категорій, які працюють за напрямом соціально-гуманітарного та психологічного забезпечення діяльності в підрозділах ДСНС України.
Теоретичні та практичні занять проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники навчального закладу, які допомогли слухачам, окрім базової теоретичної підготовки, удосконалити практичні навики на об’єктах з масовим перебування людей, зокрема у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, в музеї та ОКЦ ГУ ДСНС у Львівській області. На об’єктах народного господарства, зокрема в Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.
Цікавим та пізнавальним була заняття на навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де слухачі мали змогу ознайомитися із сучасною методикою проведення занять на вогневому та газовому модулях.
По завершенню навчання, після складання комплексного іспиту із перевірки знань, начальник інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Слободяник Володимир Іванович вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації, та побажав успіхів у службі.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету