Туди, де зупинився час: курсанти та студенти побували на екскурсії у Чорнобилі

Туди, де зупинився час: курсанти та студенти побували на екскурсії у Чорнобилі
30 листопада відділ виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення організував поїздку до м. Чорнобиля. «Один раз побачити - це краще ніж декілька раз почути про ввесь масштаб того що трапилось», - зазначив заступник відділу майор сл.ц.з Ігор Коваль.
Під час екскурсії юнаки та дівчата відвідали музей «Зірка полин», на власні очі побачили роботизовану техніку, яка брала участь у ліквідації наслідків аварії, молоде місто-привид Прип'ять, рудий ліс, де захоронено техніку, загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» - радянська радіолокаційна станція для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет та головне - побачили саму Атомну станцію.
Змішані емоції від побаченого не залишили байдужими нікого з учасників подорожі й закарбувались у пам`яті назавжди.
Захід відбувся за фінансової підтримки Ради курсантського та студентського самоврядування.