Ректор Університету Мирослав Коваль взяв участь у консультативній сесії EU-CHEM-REACT 2 у Брюсселі

В Генеральному директораті з питань європейського цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги (Брюссель) 28 листопада відбулась консультативна сесія EU-CHEM-REACT 2. Захід відбувся для керівників консорціуму та за погодження Європейської Комісії, Генерального директора ECHO, Міжнародного центру хімічної безпеки та захисту (ICCSS). У ході роботи сесії ректор Університету Мирослав Коваль презентував навчальні та тренувальні можливості Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Також, учасники розглянули перспективи створення Європейської освіти з питань цивільного захисту, поглиблення європейської співпраці з Університетом. Також, Мирослав Стефанович ознайомився з роботою Міжнародного центру моніторингу надзвичайних ситуацій.