У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ОБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась  І Міжнародна науково-практична конференція «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ОБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ»
Протягом 5-6 грудня Львівський державний університет безпеки життєдіяльності прийматиме гостей та учасників І Міжнародної науково-практичної конференції «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ОБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ».
У конференції беруть участь понад 70 учених, курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників нашого Університету та 10 навчальних закладів і громадських організацій екологічного напряму.
Метою конференції є консолідація наукових здобутків українських та закордонних вчених у галузях екологічної безпеки природно-ресурсного потенціалу об’єктів туристично-рекреаційного комплексу, екологічних проблем об’єктів туристично-рекреаційного комплексу з метою розроблення та впровадження заходів підвищення екологічної безпеки цих об’єктів.
У цьому заході розглядалися питання передумов та перспектив природно-ресурсного потенціалу туристично-рекреаційного комплексу України,  екологічних підходів сталого розвитку заповідних територій, функціонування природоохоронних територій, урбоекології, ландшафтної архітектури, садово-паркових господарств, лісівництво, біоіндикація забруднень природоохоронних територій, питання розробки та погодження новітніх природоохоронних технології, геоекологія, оцінювання екологічних ризиків та ін.
На пленарних та секційних засіданнях учасники матимуть змогу заслухати та обговорити  доповіді Кучерявого Володимира  Панасовича (д. с.-г. н., професор, академік Лісівничої академії наук, професор кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології НЛТУУ) «Соціальні, економічні та екологічні засади рекреаційного природокористування»,  Антонова Анатолія Васильовича (д.т.н., професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕАПОта У) «Деякі проблемні питання забезпечення екологічної та пожежної безпеки рекреаційних комплексів», Шукеля  Ігоря Васильовича (к.с.-г.н., доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології  НЛТУ України) «Екологічна безпека при влаштуванні еколого-пізнавальних маршрутів», Лучейко Яни (представника ГО «Зелене серце Карпат») «Екологічна безпека Карпатського регіону в контексті громадської діяльності», Бойчишин Лідії Михайлівни (к.х.н., с.н.с. кафедри фізичної та колоїдної хімії  ЛНУ ім.І.Франка) «Очищення стічних вод від сполук Sn в зонах об’єктів туристично-рекреаційних комплексів», Поповича Василя Васильовича (д.т.н., начальника ННІЦЗ ЛДУ БЖД) «Стан екологічної безпеки сміттєзвалищ у межах туристично-рекреаційних територій Львівщини».