Команда Університету пройшла у чвертьфінал Закарпатської Ліги КВН
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
КВН команда Університету "Гасимо Цілодобово" 5 листопада вдруге вирушила підкорювати Закарпатську лігу КВН. Цього разу їм вдалося пройти в наступний тур, а саме у чвертьфінал.
Майбутні рятувальники "запалили" зал, подарувавши глядачам по-справжньому класний настрій та подякували зі сцени ректору Університету Ковалю Мирославу Стефановичу за сприяння розвитку КВНу в Університеті.
Загалом за місце у фіналі, боролися 16 команд.
Змагалася команда у 4 конкурсах, серед яких фрістайл, імпровіз, розминка та відеоконкурс.Майбутні рятувальники "запалили" зал, подарувавши глядачам по-справжньому класний настрій та подякували зі сцени ректору Університету Ковалю Мирославу Стефановичу за сприяння розвитку КВНу в Університеті.