Хоровий колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності долучився до благодійної акції «Десь на сході»

Хоровий колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  долучився до благодійної акції «Десь на сході»
8 грудня у Храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) хоровий колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності під керівництвом Анастасії Щирби долучився до благодійної акції «Десь на сході».
Метою акції є подарувати трішки радості у день святого Миколая діткам, мирному населенню та військовим, які знаходяться у зоні бойових дій (ООС).
Хоровий спів найбільш доступний, захопливий і творчий вид практичного музиціювання, який збагачує музичний світогляд курсантів та студентів, розвиває художній смак, сприяє підвищенню культурного рівня, виховує дисциплінованість, почуття обов'язку і відповідальності за спільну справу.
Зазначимо, що оновлений склад хорового колективу розпочав свою роботу у середині жовтня 2019 року, його основа складається із курсантів та студентів 1-го курсу, що є запорукою розвитку та вдосконалення своєї майстерності в майбутньому.