Слухачі післядипломної освіти тренуються у «Вогневому модулі»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
10 грудня 2019 року слухачі інституту післядипломної освіти ЛДУ БЖД в рамках підвищення кваліфікації пройшли навчання на базі навчально-тренувального полігону Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в умовах реальної пожежі із використанням єдиного в Україні «Вогневого модуля». Такі заняття дали змогу слухачам ознайомитися з особливостями розповсюдження пожежі в приміщеннях та практично відпрацювали алгоритм дій їхнього гасіння відповідно до стандартів CFBT. Усі, хто пройшли тренінг отримали сертифікати.