Спортсмени Університету взяли участь у Всеукраїнських змаганнях із гирьового спорту
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
13-15 грудня члени збірної ЛДУБЖД з гирьового спорту взяли участь Всеукраїнських змаганнях із гирьового спорту пам'яті професора Резнікова Юрія Олексійовича. В командному заліку в складі Львівської області вибороли 2 місце. В особистому заліку Гавич Леон 2- ЦЗ курс посів 5 місце та виконав спортивний розряд кандидат в майстри спорту, Ковалюк Максим 3-ЦЗ курс виборов 3 місце.
Вітаємо наших спортсменів, бажаємо і подальших високих спортивних результатів!
Вітаємо наших спортсменів, бажаємо і подальших високих спортивних результатів!