Ректор Естонської академії наук з безпеки Марек ЛІНК у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

Сьогодні до Університету з робочим візитом завітала делегація з Естонської Республіки, яку очолив ректор Естонської академії наук з безпеки Марек ЛІНК. Разом з новим очільником академії до міста Лева прибули директор Коледжу пожежної безпеки Халі АЛІАС, члени команди проєкту Маргус КУРВІЦ,
Андо ПІРСО, Арно ПУГОНЕН. У ході ділової зустрічі з ректором університету професором Мирославом Ковалем було
підведено підсумки в рамках міжнародного проєкту «Support to the Ukrainian Emergency Situations Service in establishmen to the training system in the field of humanitarian demining» («Підтримка Служби з надзвичайних ситуацій України у складі системи підготовки кадрів у галузі гуманітарного розмінування»), а також обговорено подальші перспективи міжнародної співпраці за програмою «Еразмус +». Опісля гості Університету ознайомились з матеріально-технічною базою, та відвідали Навчального-тренувальний полігон ЛДУБЖД по вулиці Зеленій.
Зазначимо, що співпраця між навчальними закладами розпочалась ще у вересні 2016 року з укладання Договору про співпрацю між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Естонської академією наук з безпеки. Як результат - офіцери Університету неодноразово перебували з робочим візитом у Центрі розмінування рятувального департаменту Естонської Республіки та Естонської академії наук з безпеки, де обмінялись досвідом щодо застосування теоретичної та практичної діяльності, щодо розробки навчальних курсів, проведення занять. Упродовж 2018 та 2019 року між навчальними закладами здійснювалися академічні мобільності в рамках програми «Еразмус +» (7 мобільностей до Естонії та 4 мобільності до України).