В Університеті проведено І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
24 грудня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності серед студентів навчального закладу проведено І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». В олімпіаді взяли участь понад сорок учасників, які проявили свої знання, вирішуючи чотири блоки завдань. Завдання побудовані таким чином, щоб не тільки виявити кращих студентів-переможців, а й закріпити теоретичні знання та вміння з економічних дисциплін. Компетентне журі зі складу науково-педагогічного персоналу кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту обере найкращих для участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади.