Курсанти Університету отримали погони молодшого сержанта служби цивільного захисту

Сьогодні молодші командири  1 курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності отримали звання молодшого сержанта служби цивільного захисту.  Кожен з них протягом чотирьох місяців показав відмінні результати у навчанні  та службі, вміння бути лідером та авторитетом  серед  однокурсників. В урочистій атмосфері юнаки та дівчата отримали погони, а з вітальними словом до новообраних молодших сержантів звернулися начальник Навчально-наукового інституту цивільного захисту Василь Попович зазначивши, що їхня робота на цій посаді вкрай важлива для підтримання дисципліни та порядку у підрозділі.

Дата:

Вівторок, 24 Грудень, 2019 - 16:45