Курсанти та студенти Університету взяли участь у захисті студентських проєктів

Курсанти та студенти Університету взяли участь у захисті студентських проєктів
Днями курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності   1-го курсу спеціальності «Кібербезпека» взяли участь у захисті студентських проєктів у рамках вивчення дисципліни «Командна робота». Захід відбувався у компанії Softserve. Протягом семестру студенти і курсанти працювали у командах, імітуючи роботу команд в ІТ-компанії. Мета дисципліни навчити студентів і курсантів працювати разом, брати на себе відповідальність та спільними зусиллями розробити продукт. Проєкти виконували за методологією Scrum. Розробила  цю дисципліну доцент кафедри управління інформаційною безпекою к.т.н., доцент Марія Шабатура.
Нагадаємо, студенти і курсанти спеціальності «Кібербезпека» навчаються за оновленою програмою, у розробці якої брали участь Львівський ІТ кластер та компанія Softserve.