Привітання ректора Університету з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання ректора Університету з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні друзі!

Сердечно вітаю кожного з вас із великим та радісним святом Різдва Христового!
Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і дав нам можливість не лише гідно зустріти виклики, а й створити всі умови для подальшого процвітання Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Від імені ректорату, Вченої ради та мене особисто висловлюю слова вдячності усім тим, хто був разом з нами протягом року, що минає, та всіляко сприяв розбудові та зміцненню авторитету Університету в Україні та за її межами.
Новорічні та Різдвяні свята кожен з нас чекає з радістю та трепетом, адже саме ці дні є уособленням родинного затишку та єднання за святковим столом і різдвяною колядою.
Зичу, аби Різдвяна зірка осяяла шлях, а мелодія святкової коляди зміцнювала віру в краще та дарувала мир, щастя, добробут і здоров’я вам та вашим родинам!
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу й натхнення на добрі справи, здійснення всіх задумів та сподівань.
Від усього серця бажаю, щоб ці свята принесли всім Вам мир, злагоду та достаток, увійшли до Вашої оселі добром і радістю, надихнули на нові вагомі здобутки!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ректор Університету,
Професор                                                                            Мирослав Коваль