Тестування з англійської мови: в Університеті відбулась зустріч із представництва британської компанії "Пірсон"

Сьогодні до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з робочим візитом завітали директор міжнародної освітньої компанії Dinternal Education Lviv Світлана Малетич, яка є офіційним та ексклюзивним представником Британського видавництва «Пірсон» та Ольга Ярська - представник у Західній Україні Представництва британської освітньої компанії "Пірсон" в Україні. У ході робочої зустрічі із проректором Дмитром Чалим гості обговорили питання організації тестування знань з англійської мови курсантів, студентів та працівників з видачею відповідних сертифікатів. Також, учасники діалогу поспілкувалися щодо перспективи спільних наукових та навчальних заходів, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Кафедри іноземних мов та перекладознавства Університету.