В ЛДУ БЖД відбулася зустріч курсантів із засновником громадської організації "СТОП АЗАРТ"

30 січня у Львівському держаному університеті безпеки життєдіяльності Ігор Коваль організував зустріч курсантів із засновником громадської організації «СТОП АЗАРТ» Романом Семенівим. Метою діяльності Організації є сприяння соціальному, патріотичному, духовному та культурному становленню особистості, оскільки розвинені сучасні технології, доступ людства до азартних ігор, призводить суспільство не лише до зміни умов проживання, а й до появи психологічних залежностей. Як зазначив гість, деякі ігрові автомати чи лотереї здаються базовими засобами зняття стресу, як говорять більшість узалежнених. Проте багато американських дослідників вважають азартні ігри серйозною соціальною проблемою. З огляду на це працівники Університету акцентують увагу підростаючого покоління на формування раціональних потреб, самостійного критичного мислення, виховання таких особистісних якостей, як бережливого ставлення до цінностей, усвідомлення особистої порядності, вміння керувати власними фінансовими потоками.